nieuws

fietsbrug Europalaan Beek in gebruik

In Beek, naast Maastricht-Aachen Airport, is onlangs de fietsbrug over de Europalaan in gebruik genomen. De brug maakt deel uit van het eerste gerealiseerde deel van de snelfietsroute Sittard-Maastricht. De vloeiende lijn, slanke constructie en strakke afwerking maken de brug een ware blikvanger voor zowel de snelfietsroute als het nabijgelegen vliegveld en bedrijventerrein Technoport Europe.
Meer informatie op de projectpagina.

ander nieuws over infra-projecten:

gewonnen tender: verkeersbrug Galapagos – Vattenfall Oegstgeest

In opdracht van de Universiteit Leiden gaan we het ontwerp verzorgen voor een verkeersbrug aan de Willem Einthovenstraat in Oegstgeest. De nieuwe brug vormt de toegang tot het in aanbouw zijnde Warmte Overslag Station van Vattenfall en maakt tevens deel uit van het fietspad tussen de Robert Boyleweg en de Willem Einthovenstraat. De winnaar van de uitgeschreven tender werd bepaald op basis van prijs en plan van aanpak.

gewonnen tender: bruggen Groene Loper Stadsentree Leiden

De gemeente Leiden heeft ons opdracht gegeven voor de ontwerpdiensten Bruggen Groene Loper Stadsentree. Onderwerp van het project zijn meerdere historische bruggen die aan vervanging, renovatie of aanpassing toe zijn. We starten met een verkenning van de mogelijkheden, waarbij met name het vinden van de juiste balans tussen behoud van historische kenmerken en eigentijdse toevoegingen/aanpassingen centraal zal staan. Het gaat in totaal om vier bruggen.

Passerelle Zwolle wint Cobouw Infra Award

Het regent prijzen... De Passerelle Zwolle is winnaar geworden in de categorie Infra bij de Cobouw Awards 2025!

dubbel prijs voor Passerelle!

De duurzame Passerelle Zwolle heeft zowel de Publieksprijs als een Eervolle Vermelding ontvangen bij de Nationale Houtbouwprijs 2025!