nieuws

tegelwerk spooronderdoorgang Rijswijk vordert

In Rijswijk, naast nieuwbouwwijk Rijswijk Buiten, werkt Prorail aan de verbreding van het spoor en de aanleg van een nieuwe onderdoorgang. Ons referentieontwerp voor de aankleding van deze onderdoorgang is volop in uitvoering. Zo is het merendeel van de tegels op de betonnen wanden al aangebracht. Voor de verschillende wanden ontwierpen we een halfsteensverband tegelpatroon met langwerpige tegels in zes kleuren. Openstelling van de onderdoorgang staat gepland voor later dit jaar.

ander nieuws over infra-projecten:

opening unieke houten loopbrug als opgetild park in Zwolle

Het is zover! De Passerelle Zwolle, een indrukwekkende houten brug over het spoor bij station Zwolle, wordt op 5 en 6 september feestelijk geopend. Ontworpen als opgetilde straat: met bomen, uiteenlopende beplanting en volop zitgelegenheid. Bekijk hier het uitgebreide programma dat de stad ter ere van de brug heeft samengesteld.

Rozemarijnbrug centrum Delft geplaatst

Pal in het centrum van Delft is vandaag de nieuwe fietsbrug aan het Achterom geplaatst. Vanwege de beperkte bouwruimte  ging er veel voorbereiding en planning vooraf aan de plaatsing. Nu de Rozemarijnbrug eenmaal ligt, zal het verkeer er binnen enkele weken al gebruik van kunnen maken.

Hollandse Brug in Colombia

In Colombia ligt sinds kort een exemplaar van onze standaard beweegbare brug. In samenwerking met SPIE pasten we het gestandaardiseerde ontwerp van de Hollandse Brug aan voor vervoer in zeecontainers. De stalen brug is zodoende in Nederland gemaakt en in Colombia als bouwpakket in elkaar gezet en op de betonnen onderbouw geplaatst.

brug met niet-identieke leuningen: fietsbrug Amstelkwartier geplaatst

Sinds juli 2021 is het een terugkerend thema bij nagenoeg elke te realiseren fiets- en voetgangersbrug: de hoogte van de leuning. Voor de brug in het Amstelkwartier in Amsterdam kozen we een niet-standaard oplossing: twee verschillende leuningen! Benieuwd geworden? De brug zelf is ook zeker de moeite waard.