
bruggen Skoatterwâld bijna klaar
In nieuwbouwwijk Skoatterwâld in Heerenveen, fase 3, realiseerden we twee verkeersbruggen. Inmiddels zijn ze nagenoeg klaar en wachten ze geduldig tot ook de woningen en openbare ruimte in de woonwijk gereed zijn. Het metselwerk is geïnspireerd op de gevel van het nabijgelegen Museum Belvédère.
ander nieuws over infra-projecten:


principes voor duurzame bruggen
Voor iedereen die geïnteresseerd is in duurzame bruggen staat er sinds vandaag een nieuwe gratis download op onze website: de folder standaardprincipes voor duurzame bruggen. We ontwikkelden vijf standaardprincipes. In deze download vindt u per principe de kenmerken en voor- en nadelen. Ook vergelijken we de verschillende principes op zes belangrijke aspecten.

brug gebouwd: Boorloo Bridge in Perth (Australië)
In Perth vindt op zondag 22 december de feestelijke opening plaats van de nieuwe fiets- en voetgangersbrug over de Swan River. Wij maakten samen met lokale ingenieurs van WSP het voorlopig ontwerp, dat bestaat uit twee pyloonbruggen aan weerszijden van Heirisson Island met een lengte van 250 en 140 meter.

recroduct Tilburg gegund
Ons ontwerp voor een gecombineerde ecopassage en onderdoorgang voor fietsers en voetgangers onder de N261 ten noorden van Tilburg zal worden gerealiseerd door BAM Infra Nederland. Het recroduct is een belangrijke verbinding in het beoogde ecologische landschapspark aan de noordzijde van de stad.
index
- ALGEMEEN (14)
- blogpost DUURZAAMHEID (3)
- blogpost INFRA (25)
- blogpost LICHT (5)
- blogpost STRAAT (6)
- nieuws INFRA (167)
- nieuws LICHT (26)
- nieuws STRAAT (31)
ipv Delft
expertise
bureau
contact
neem contact op:
+ 31(0)15 750 25 75
info@ipvdelft.nl