nieuws

balans Michiel de Ruyterbrug Urk geplaatst

De bouw van de Michiel de Ruyterbrug in Urk is in volle gang. Na landhoofden, steunpunt en hamei is nu ook de beeldbepalende balans geplaatst. Dat belooft wat! Lees hier meer over het project.

beeld: Lub Post

ander nieuws over infra-projecten:

bouw fietsbrug Borgharen gegund

Voor de gemeente Maastricht ontwierpen we een 140 meter lange fietsbrug over de Grensmaas nabij de stuw van Borgharen. Onlangs is de bouw ervan gegund aan Van den Biggelaar Grond- en waterbouw.

gewonnen tender: verkeersbrug Galapagos – Vattenfall Oegstgeest

In opdracht van de Universiteit Leiden gaan we het ontwerp verzorgen voor een verkeersbrug aan de Willem Einthovenstraat in Oegstgeest. De nieuwe brug vormt de toegang tot het in aanbouw zijnde Warmte Overslag Station van Vattenfall en maakt tevens deel uit van het fietspad tussen de Robert Boyleweg en de Willem Einthovenstraat. De winnaar van de uitgeschreven tender werd bepaald op basis van prijs en plan van aanpak.

gewonnen tender: bruggen Groene Loper Stadsentree Leiden

De gemeente Leiden heeft ons opdracht gegeven voor de ontwerpdiensten Bruggen Groene Loper Stadsentree. Onderwerp van het project zijn meerdere historische bruggen die aan vervanging, renovatie of aanpassing toe zijn. We starten met een verkenning van de mogelijkheden, waarbij met name het vinden van de juiste balans tussen behoud van historische kenmerken en eigentijdse toevoegingen/aanpassingen centraal zal staan. Het gaat in totaal om vier bruggen.

Passerelle Zwolle wint Cobouw Infra Award

Het regent prijzen... De Passerelle Zwolle is winnaar geworden in de categorie Infra bij de Cobouw Awards 2025!