
busbrug wint Staalprijs 2020!
De Busbrug Zwolle heeft de Nationale Staalprijs 2020 gewonnen in de categorie Infrastructuur. We ontwierpen de S-vormige brug in opdracht van BAM Infra Nederland voor ProRail en de gemeente Zwolle. BAM verzorgde de uitvoering in samenwerking met de Belgische staalbouwer Victor Buyck Steel Construction en werkte samen met Setzpfandt Beratende Ingenieure het constructief ontwerp uit.
Bekijk hier de uitgebreide tekst over de toepassing van staal in het brugontwerp.
ander nieuws over infra-projecten:


Hollandse Brug in Colombia
In Colombia ligt sinds kort een exemplaar van onze standaard beweegbare brug. In samenwerking met SPIE pasten we het gestandaardiseerde ontwerp van de Hollandse Brug aan voor vervoer in zeecontainers. De stalen brug is zodoende in Nederland gemaakt en in Colombia als bouwpakket in elkaar gezet en op de betonnen onderbouw geplaatst.

brug met niet-identieke leuningen: fietsbrug Amstelkwartier geplaatst
Sinds juli 2021 is het een terugkerend thema bij nagenoeg elke te realiseren fiets- en voetgangersbrug: de hoogte van de leuning. Voor de brug in het Amstelkwartier in Amsterdam kozen we een niet-standaard oplossing: twee verschillende leuningen! Benieuwd geworden? De brug zelf is ook zeker de moeite waard.

winst tender fietsbrug Vught
Aannemingsbedrijf Wallaard heeft met ons ontwerp de tender gewonnen voor een fietsbrug over het Drongelens Kanaal bij Vught. Geïnspireerd door de vogels en het weidelandschap van de omliggende Natura 2000 gebieden, ontwierpen we een ranke, slanke brug op hoge poten.
index
- ALGEMEEN (14)
- blogpost DUURZAAMHEID (3)
- blogpost INFRA (25)
- blogpost LICHT (5)
- blogpost STRAAT (6)
- nieuws INFRA (171)
- nieuws LICHT (26)
- nieuws STRAAT (31)
ipv Delft
expertise
bureau
contact
neem contact op:
+ 31(0)15 750 25 75
info@ipvdelft.nl