nieuws

eerste Delftse standaardbruggen geplaatst

Aan het Dodaarspad en de Bosuilstraat in Delft zijn de eerste twee Delftse standaardbruggen geplaatst. De bruggen van composiet hebben een stijlvol, herkenbaar hekwerk dat bovendien ruimte biedt aan Delftse iconen: beeltenissen van Delftse plekken met een verhaal. Bewoners dienden voorstellen in voor de iconen. De eerste bruggen tonen Hugo de Groot (Dodaardspad) en Molen de Roos. Komende week volgen nog vier andere bruggen in de wijken Tanthof en Buitenhof. Andere bruggen die aan vervanging toe zijn zullen de komende jaren worden vervangen door de nieuwe standaardbrug Delftse Stijl.

ander nieuws over infra-projecten:

Rozemarijnbrug centrum Delft geplaatst

Pal in het centrum van Delft is vandaag de nieuwe fietsbrug aan het Achterom geplaatst. Vanwege de beperkte bouwruimte  ging er veel voorbereiding en planning vooraf aan de plaatsing. Nu de Rozemarijnbrug eenmaal ligt, zal het verkeer er binnen enkele weken al gebruik van kunnen maken.

Hollandse Brug in Colombia

In Colombia ligt sinds kort een exemplaar van onze standaard beweegbare brug. In samenwerking met SPIE pasten we het gestandaardiseerde ontwerp van de Hollandse Brug aan voor vervoer in zeecontainers. De stalen brug is zodoende in Nederland gemaakt en in Colombia als bouwpakket in elkaar gezet en op de betonnen onderbouw geplaatst.

brug met niet-identieke leuningen: fietsbrug Amstelkwartier geplaatst

Sinds juli 2021 is het een terugkerend thema bij nagenoeg elke te realiseren fiets- en voetgangersbrug: de hoogte van de leuning. Voor de brug in het Amstelkwartier in Amsterdam kozen we een niet-standaard oplossing: twee verschillende leuningen! Benieuwd geworden? De brug zelf is ook zeker de moeite waard.

winst tender fietsbrug Vught

Aannemingsbedrijf Wallaard heeft met ons ontwerp de tender gewonnen voor een fietsbrug over het Drongelens Kanaal bij Vught. Geïnspireerd door de vogels en het weidelandschap van de omliggende Natura 2000 gebieden, ontwierpen we een ranke, slanke brug op hoge poten.